Sport

Tin Srbić svjetski prvak na preči

Hrvatski gimnastičar Tin Srbić osvojio je na Svjetskom prvenstvu u Montrealu naslov svjetskog prvaka na preči, što je ujedno i najveći uspjeh u povijesti hrvatske gimnastike.
09. listopada 2017.

Akcije Hrvatskog Caritasa predstavljene na atletskom mitingu IAAF World Challenge Zagreb 2017.

U Zagrebu je 28. i 29. kolovoza održan međunarodni atletski miting IAAF World Challenge Zagreb 2017, u sklopu kojega u ponedjeljak održan 3. memorijal Ivana Ivančića a u utorak 67. memorijal Borisa Hanžekovića – vrhunsko atletsko natjecanje ponajboljih svjetskih atletičarki i atletičara.
30. kolovoza 2017.

Hrvatski Caritas: „Intervencija na Hanžeku!"

Hrvatski Caritas nastavlja akciju „'Za 1000 radosti' najsiromašnijih obitelji u Hrvatskoj", ovoga puta „Intervencijom na Hanžeku".
24. kolovoza 2017.

SP atletika: Perković zlatna u disku

Najbolja hrvatska sportašica Sandra Perković po drugi je puta u karijeri osvojila naslov svjetske prvakinje u bacanju diska, ona je na atletskom SP u Londonu do novog zlata stigla odličnim hicem od 70.31 metara.
14. kolovoza 2017.

SP London: Perković u finalu diska

Hrvatska bacačica diska Sandra Perković plasirala se u petak u finale te discipline na SP u Londonu nakon što je u kvalifikacijama u drugom pokušaju bacila disk 69,67 m.
11. kolovoza 2017.

SP atletika: Kolak četvrta

Sara Kolak (22) zauzela je četvrto mjesto u bacanju koplja na Svjetskom prvenstvu u Londonu s hicem od 64.95 metara, olimpijskoj pobjednici iz Rio de Janeira nova globalna medalja izmakla je za 31 centimetar, broncu je sa 65.26m osvojila Kineskinja Huihui Liu.
09. kolovoza 2017.

Stipi Žuniću bronca!

Hrvatski rekorder u bacanju kugle 26-godišnji Zadranin Stipe Žunić hicem od 21,46 metara osvojio je brončanu medalju na Svjetskom prvenstvu u Londonu!
07. kolovoza 2017.

Miroslavu Petkoviću srebro u disku

U kasnim, hladnim večernjim satima pretposljednjeg dana natjecanja na 8. IPC Svjetskom atletskom prvenstvu osoba s invaliditetom, koje u nedjelju završava u Londonu, hrvatski reprezentativac Miroslav Petković osvojio je srebrnu medalju u bacanju diska s hicem od 45,99 metara, što je peto odličje naših predstavnika.
23. srpnja 2017.

Završene su 4. Hrvatske svjetske igre

U subotu 22.srpnja, završene su 4. Hrvatske svjetske igre –amatersko sportsko natjecanje na kojemu sudjeluju Hrvati i njihovi potomci iz cijelog svijeta.
Prikazujem rezultate 1-10 (od 834)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|