IZDVOJENO

27.02.2024., 20:10
Borba s ovisnošću promijenila cijelu obitelj
55 min
27.02.2024., 20:10

Emisija donosi temu ovisnosti. Razgovarat će se o tome zašto dijete, koje materijalno ima sve, posegne za drogom. Problematizirat će se je li se dogodio kakav propust u odnosu s roditeljima, kako kao roditelj donijeti ''radikalan potez'' i izbaciti dijete iz obiteljskog doma kako bi ga se spasilo. Gosti emisije su supružnici Ljubica i Branko Božić, koordinatori roditelja u Zajednici Cenacolo. Ispričat će kako je borba za sina promijenila cijelu obitelj, koliko je uspješna metoda Zajednice Cenacolo u borbi s ovisnošću te kako rade s roditeljima ovisnika.

Repriza:
Dan nakon emitiranja u 14:10 i 05:30
Fotogalerija
05.11.2026. 20:10

U organizaciji zagrebačke Župe sv. Franje Ksaverskoga održano je predavanje o pastoralnoj konstituciji Drugog vatikanskog koncila o crkvi u suvremenom svijetu “Gaudium et spes”. Predavač je bio pročelnik katedre za moralnu teologiju zagrebačkog KBF-a, prof. Tonči Matulić.

22.11.2025. 20:10

Dvodnevna duhovna konferencija za žene u braku pod nazivom „Ružo otajstvena“ održana je u organizaciji istoimene udruge i Ureda za pastoral braka i obitelji Zagrebačke nadbiskupije.

22.11.2025. 20:10

Kocka, alkohol, različite droge - samo su dio ovisnosti s kojima se susreće mnogo ljudi. O prevenciji ovisnosti, liječenju i rehabilitaciji govorilo se na konferenciji "Ovisnosti 360° - Od znanosti do zajednice" održanoj u Splitu.

21.11.2025. 20:10

Na Svjetski dan djece u Osnovnoj školi Žitnjak, održana je predstava „Mama, ne vidim nebo“. Recital su izvodili učenici Osnovne škole Josip Kozarac iz Vinkovaca predvođeni svojojm vjeroučiteljicom.

21.11.2025. 20:10

U organizaciji Hrvatskog društva crkvenih glazbenika održan je susret crkvenih zborova Zagrebačke nadbiskupije. Tako je u kaptolskoj crkvi sv. Franje Asiškog proslavljena svečana euharistija koju je predslavio pomoćni biskup zagrebački, mons. Mijo Gorski.

21.11.2025. 20:10

Vodimo vas u Šibenik gdje ćemo, u crkvi sv. Frane, predstaviti Nacionalno svetište sv. Nikole Tavelića. Tamo smo bili na sam blagdan sv. Nikole, kada je mnoštvo vjernika iz cijele Hrvatske pohodilo prvog hrvatskog svetca. Kako Krešimirov grad diše danas?