IZDVOJENO

01.09.2022., 20:05
Ekumenski glazbeno-molitveni susret
55 min
01.09.2022., 20:05

Treći ekumenski glazbeno-molitveni susret u povodu ''Vremena stvorenog 2022." zajedno organiziraju Povjerenstvo Zagrebačke nadbiskupije za ekumenizam i dijalog i Udruga za očuvanje planeta ''I stvori Bog zemlju''. Susret će se održati u subotu 3. rujna u župnoj crkvi Majke Božje Sljemenske, na Sljemenu. Zašto se svake godine organizira ovaj susret, što svatko od nas može i treba učiniti za naš dom, obrazložit će nam naši gosti: o. Jure Zečević, tajnik Povjerenstva Zagrebačke nadbiskupije za ekumenizam i dijalog i Tihana Mojsinović iz Udruge za očuvanje planeta ''I stvori Bog zemlju''.

Urednica i voditeljica: Mirta Marinić.

Repriza:
drugi dan u 14:00 i 05:30
22.02.2018. 19:45

Zasjedanje Redovitoga provincijskog kapitula Hrvatske provincije sv. Jeronima franjevaca konventualaca nastavljeno je u srijedu 21. veljače u Zagrebu.

21.02.2018. 21:38

''Spomenak'' naziv je kratkometražnog dokumentarnog filma koji govori o 25 godina djelovanja Male škole hrvatskoga jezika i kulture. Film gledateljima dočarava kako se zabavom i igrom na najbolji moguči način uči i poučava hrvatski jezik te upoznaju sve sastavnice hrvatskoga identiteta.

21.02.2018. 21:41

''Vjera, ufanje, nada'' naziv je izložbe likovnih radova članova druge ''Peski-art Đurđevac'' koja je otvorena u galerijskom prostoru zaklade ''Čujem, vjerujem, vidim''.

&feature=youtu.be

 

20.02.2018. 20:29

Samo ako smo složni i ako gledamo pozitivno, možemo zajedno činiti lijepe stvari, rekao je riječki nadbiskup Ivan Devčić u Čabru u župi sv. Antuna Padovanskog u srijedu 14. veljače na blagoslovu Caritasove kuhinje ''Sv. Ante".

20.02.2018. 20:19

Održana je promocija prvog autorskog albuma ''Tebi vjerujem''. Nakon gotovo 7 godina molitve i slavljenja u Domu molitve i nakon godinu dana rada na ovom albumu ispunilo se vrijeme da se napokon predstavi javnosti.

20.02.2018. 20:22

''Hrvatski sveci i blaženici u našem narodu'' naziv je izložbe akademske slikarice Ivane Ćavar, koja je svečano otvorena na prvu korizmenu nedjelju te na spomendan blaženog Beata Angelica, dominikanca, zaštitnika umjetnika na zagrebačkoj Pešćenici.