IZDVOJENO

07.11.2023., 20:10
Fra Smiljan Dragan Kožul – apostol krunice
55 min
07.11.2023., 20:10

Jedan od najomiljenijih svećenika u hrvatskom narodu zasigurno je bio fra Smiljan Dragan Kožul. Nakon njegove nedavne smrti emisija progovara o plodovima njegova rada, čime je osvajao ljude i možemo li ga zvati apostolom krunice. Gošća emisije Rada Gorički, voditeljica molitvene zajednice Pokreta krunice ''Magnificat'', govorit će iz prve ruke o fra Smiljanu. Otkrit će koliko je bio otvoren poticajima Duha Svetoga, koji su učinci molitve krunice u našim životima, ali i u novijoj hrvatskoj povijesti.

Repriza:
Dan nakon emitiranja u 14:10 i 05:30
Fotogalerija
08.07.2025. 20:10

Nevini krik Dive Grabovčeve i danas odjekuje Vran planinom. Prolila je mučeničku krv, ugašen je nevin život, ali njeno svjedočanstvo živi i danas.

08.07.2025. 20:10

LADO na Mažurancu, festivalski projekt jedinog profesionalnog nacionalnog ansambla, doživio je svoje peto izdanje, u Ladovoj plesnoj dvorani.

07.07.2025. 20:10

Povijesni koncert Marka Perkovića Thompsona, za koji je već prvog dana prodaje rasprodano više od 280 000 ulaznica, održan je na zagrebačkom Hipodromu. Time je postavljen svjetski rekord po broju prodanih ulaznica u jednom danu za događaj s naplatom ulaza.

05.07.2025. 20:10

Povodom 1100. obljetnice krunidbe kralja Tomislava na Duvanjskom polju, u Tomislavgradu je održano svečano euharistijsko slavlje koje je predslavio vrhbosanski nadbiskup i predsjednik Biskupske konferencije BiH, mons.

04.07.2025. 20:10

Nakladnička kuća Verbum predstavila je knjigu ''Skriveni princ'', povijesni roman smješten u biblijska vremena, koji nas vodi u drevni Babilon i Perziju. Glavna junakinja Keren, mlada i obrazovana Židovka, služi u domu proroka Daniela.

03.07.2025. 20:10

Uoči odlaska na Svjetsko prvenstvo u Singapur, dio ženske i muške hrvatske vaterpolske reprezentacije, zajedno s članovima stručnih stožera, sudjelovao je na prigodnom druženju s medijima.