01.08.2018., 21:20
Izdvojeno 1.8.2018. - hrvatska ekipa na Olimpijadi iz kemije
6-3
55 min
01.08.2018., 21:20
Dvije srebrne i dvije brončane medalje osvojila je hrvatska ekipa srednjoškolaca na 50. jubilarnoj olimpijadi iz kemije koja se održala u Češkoj i Slovačkoj. Srebro su osvojili Ilija Srpak iz Varaždina i Janko Čivić iz Osijeka, dok su se bronacama okitili Matko Petrović iz Zagreba te Borna Šimić iz Slavonskog Broda.
Repriza: idući dan u 14:00
6-3
01.02.2023. 20:10

U Biskupskom domu u Požegi održana je 57.

31.01.2023. 20:10

Odlukom pape Franje, dosadašnji kotorski biskup, mons. Ivan Štironja imenovan je za novog porečkog i pulskog biskupa.

31.01.2023. 20:10

Križevačka eparhija proslavila je svoj dan

31.01.2023. 20:10

Uz blagdan sv. Ivana Bosca tema su salezijanci kao saveznici u odgoju mladih. Gost je don Ivan Šibalić, SDB, studentski kapelan Sveučilišta u Zadru.

31.01.2023. 20:10

Ususret Danu posvećenog života javnosti je predstavljena poruka u čijem je središtu bratstvo i sestrinstvo, kako ono u svijetu tako i ono u redovničkim zajednicama, koje nije lako ostvariti.

30.01.2023. 20:10

Nakon što se tri godine zaredom večer slavljenja održavala u City Hotelu Plaza u Zagrebu, ovogodišnja večer slavljenja, nakon tri godine pauze, održana je u prepunoj maloj dvorani Doma sportova.