11.11.2016., 12:29
Izdvojeno - 10.11.2016.
muller2
55 min
11.11.2016., 12:29
Akademski čin dodjele prvog počasnog doktorata kardinalu Gerhardu Ludwigu Mülleru, prefektu Kongregacije za nauk vjere, održan je 9. studenoga na svečanoj sjednici Senata Hrvatskog katoličkog sveučilišta u Nadbiskupijskom pastoralnom institutu u Zagrebu. Nakon konferencije za medije, kardinal Müller predslavio je svetu misu u čast blaženoga Alojzija Stepinca u zagrebačkoj katedrali nakon čega je u dvorani Vijenac Nadbiskupijskoga pastoralnog instituta predstavljena knjiga kardinala Müllera "Razgovor o nadi". Uz kardinala Müllera, kao autora, o knjizi su govorili zagrebački nadbiskup kardinal Josip Bozanić, biskup mostarsko-duvanjski i apostolski upravitelj trebinjsko-mrkanski mons. Ratko Perić te urednik knjige Petar Balta.
Repriza: idući dan u 14:00
muller2
09.06.2026. 20:10

Je li ravnodušnost ''obrambeni mehanizam'' ili moralni problem? Događa li se i u duhovnom životu? Što se dogodi u čovjeku kada odustane od djelovanja i prepusti se mislima da se ''ionako ništa ne može promijeniti''?

09.06.2026. 20:10

Kočevski Rog – s jedne strane prekrasna krška visoravan u Sloveniji, a s druge – poprište jednog od najvećih ratnih zločina na slovenskom tlu.

09.06.2026. 20:10

Nakon Zagreba, Slavonskog Broda i švicarskog Chura, knjiga "Evo me" Ksenije Abramović predstavljena je splitskoj publici. Predstavljanje je okupilo brojne posjetitelje zainteresirano za autoričino životno svjedočanstvo.

08.06.2026. 20:10

Papa Lav XIV. trećeg dana svog apostolskog putovanja u Španjolsku susreo se s predstavnicima španjolskog parlamenta u Madridu. Time je postao prvi papa u povijesti koji je održao govor pred tom institucijom.

08.06.2026. 20:10

U četvrtak 11. lipnja započinje vjerojatno najiščekivaniji sportski događaj godine: Svjetsko nogometno prvenstvo.

08.06.2026. 20:10

Drugi dan svog apostolskog putovanja papa Lav XIV. predslavio je svečano euharistijsko slavlje na znamenitom trgu Plaza de Cibeles u Madridu.