20.01.2016., 19:12
the documentation for more information. " data-fullvideolink="0" data-viponly="">
Izdvojeno - 19.1.2016. - Svjedočanstvo o kćerinoj smrti - Livio Marijan
55 min
20.01.2016., 19:12
Novo izdanje emisije ''Izdvojeno'' donosi svjedočanstvo o tome kako oprostiti i nastaviti život nakon gubitka voljene osobe. Livio Marijan, profesor teologije, filozofije i etnolog također svjedoči o važnosti molitvene osmine za jedinstvo kršćana, koja se odvija pod geslom ''Pozvani naviještati silna djela Gospodnja''. Svi su pozvani doprinijeti istinskom jedinstvu kršćana i moliti na tu nakanu od 18. do 25. siječnja 2016. godine, ali i nakon završetka osmine. Gledajte ''Izdvojeno'' ponedjeljkom, srijedom i petkom u 18:15 sati na programu LTV-a. Emisija ''Izdvojeno'' može se promatrati kao dašak informativnoga televizijskog programa kojim se teži približiti informativne, korisne i poučne sadržaje široj javnosti.
Repriza: idući dan u 14:00
12.06.2026. 20:10

Knjiga ''Evo me'' nastavila je svoju turneju u gradu Sinju.

10.06.2026. 20:10

Četrdeset tisuća mladih skupilo se na stadionu ''Lluis Companys'' u Barceloni kako bi zajedno s nasljednikom sv. Petra prebivali u molitvi.

10.06.2026. 20:10

Gost Izdvojenog ove srijede je Lordan Ljubenkov, koordinator CHARIS-a za Europu, koji je nedavno sudjelovao na susretu predstavnika karizmatske obnove s Papom. S njim govorimo o dojmovima i porukama koje su proizišle iz tog susreta u Vatikanu.

10.06.2026. 20:10

Nakon Splita, knjiga “Evo me”, autorice Ksenije Abramović, predstavljena je i u Svetištu Gospe Sinjske. U samostanskom klaustru okupili su se brojni vjernici i uzvanici kako bi čuli svjedočanstvo o putu vjere, povjerenja i Božje providnosti.

09.06.2026. 20:10

Nakon Zagreba, Slavonskog Broda i švicarskog Chura, knjiga "Evo me" Ksenije Abramović predstavljena je splitskoj publici. Predstavljanje je okupilo brojne posjetitelje zainteresirano za autoričino životno svjedočanstvo.

09.06.2026. 20:10

Je li ravnodušnost ''obrambeni mehanizam'' ili moralni problem? Događa li se i u duhovnom životu? Što se dogodi u čovjeku kada odustane od djelovanja i prepusti se mislima da se ''ionako ništa ne može promijeniti''?