19.08.2017., 19:56
Izdvojeno 19.8.2017. - Hodočašće Sisačke biskupije u Mariju Bistricu
sisackohodo
55 min
19.08.2017., 19:56
Po osmi put od ponove uspostave Sisačke biskupije, vjernici su pod vodstvom svoga pastira mons. Vlade Košića, hodočastili u Hrvatsko nacionalno svetiše Marija Bistrica. Na hodočašću se okupilo veliko mnoštvo vjernika i svećenika iz svih župa Sisačke biskupije. https://youtu.be/V7u_j4q8Wf0    
Repriza: idući dan u 14:00
sisackohodo
02.01.2025. 20:10

Marija i Josip i povijeno Dijete, novorođeni Krist, na opipljiv nači

31.12.2024. 20:10

U bazilici Navještenja Marijina u Nazaretu kardinal Pierbattista Pizzaballa, latinski patrijarh Jeruzalema i predsjednik Skupštine katoličkih ordinarijata u Svetoj Zemlji, predslavio je svetu Misu kojom je započela Jubilarna godine u Svetoj Zemlji.

31.12.2024. 20:10

Oko sedam tisuća vjernika pristiglih iz svih, čak i onih najudaljenijih kopnenih i otočnih dijelova nadbiskupije, sudjelovalo je na svečanosti otvaranja Jubilejske godine 2025.