20.06.2017., 20:30
Izdvojeno 20.6.2017. – Izložba Benedikte Vilenice ''Otoci''
untitled-1-42
55 min
20.06.2017., 20:30
''Otoci'' naziv je prve samostalne izložbe mlade umjetnice, Benedikte Vilenice, studentice Odsjeka za konzerviranje i restauraciju pri Akademiji likovnih umjetnosti u Zagrebu. Izložbu je ugostila Gradska Knjižnica ''Marija Jurić Zagorka'' koja se nalazi u samom središtu Zagreba. Benedikta Vilenica do sada je izlagala na desetak skupnih izložbi, među kojima na ''Međunarodnoj izložbi minijatura'' u Pakracu i ''7. zagorskom salonu'' u Krapini. Izložba je otvorena do 7. srpnja ove godine. &feature=youtu.be  
Repriza: idući dan u 14:00
untitled-1-42
24.07.2025. 20:10

Imati brata ili sestru pravi je blagoslov.

23.07.2025. 20:10

Prije 26 godina preminuo je fra Tomislav Janko Šagi-Bunić. Bio je, reći će mnogi, jedan od najvećih teologa svoga vremena.

22.07.2025. 20:10

Misa je svečano proslavljena u kapelici koja već više od 90 godina okuplja vjernike usred Parka prirode Medvednica. Kapelicu su zajedno gradili Isusovci i vjernici, a Družba Isusova od samih početaka duhovno skrbi o ovom svetištu i onima koji ovamo dolaze.

22.07.2025. 20:10

Svetu Misu predslavio je bosanski nadbiskup, mons. Tomo Vukšić, uz koncelebraciju dvadesetak svećenika.

19.07.2025. 20:10

Društvo ''Kristofori'' pokrenulo je online program pod nazivom ''Biti dijete Božje''. Riječ je o tečaju koji je namijenjen osobama s homoseksualnim sklonostima.

18.07.2025. 20:10

Nakladnička kuća Verbum na konferenciji za medije predstavila je knjigu ''Prvi kralj'' Velimira Deželića, slavnog hrvatskog autora, leksikografa i knjižničara. Na konferenciji su sudjelovali mr. sc. Petar Balta, glavni urednik nakladničke kuće Verbum i dr. sc.