24.06.2017., 11:09
Izdvojeno 23.6.2017. - Posveta hrvatskog naroda Bezgrešnom Srcu Marijinu na Udbini
udbina1
55 min
24.06.2017., 11:09
Bezgrešno Srce Marijino pobijedit će svako zlo, koliko god veliko beznađe bilo, središnja je poruka ohrabrujućeg molitvenog susreta održanog u Crkvi hrvatskih mučenika na Udbini u četvrtak 22. lipnja kada su svi prisutni i cijeli hrvatski narod posvećeni sigurnosti tog majčinskog srca. Ovih dana u Hrvatskoj je boravio svećenik Laurent Larroque, doktor biblijskih znanosti i predsjednik Svećeničkog marijanskog pokreta koji ima za cilj poticati na posvetu Marijinu srcu, kako bi nas ona, kao Isusa, uzela pod svoje krilo, čuvala od svakog zla, osobito od svih zabluda i kako bismo ostali vjerni Božjoj riječi i Crkvi kojoj pripadamo. Don Larroque, na Udbini je predvodio molitvu krunice i klanjanje te uputio ohrabrujuće riječi u propovijedi na svetoj misi. &feature=youtu.be  
Repriza: idući dan u 14:00
udbina1
21.10.2023. 20:10

Jubilarni deseti Nacionalni susret štovatelja Božjeg milosrđa održan je u Hrvatskom nacionalnom svetištu Majke Božje Bistričke, uoči spomendana sv. Ivana Pavla II. Njime je na poseban način obilježena 85. obljetnica smrti sv.

21.10.2023. 20:10

Velikih devedeset godina djelovanja obilježio je Caritas Zagrebačke nadbiskupije, svečanom akademijom održanom u Hrvatskom narodnom kazalištu.

20.10.2023. 20:10

Na Katoličkom bogoslovnom fakultetu Sveučilišta u Splitu održan je 29. međunarodni teološki simpozij "Teologija i književnost: vjera, iskustvo, umjetnost".

20.10.2023. 20:10

U dvorani „Vijenac“ Nadbiskupijskoga pastoralnog instituta u Zagrebu započeo je Međunarodni znanstveni simpozij povodom 100.

20.10.2023. 20:10

Članovi Hrvatskoga katoličkog liječničkog društva (HKLD) podružnice Slavonski Brod i članovi njihovih obitelji proslavili su u franjevačkoj crkvi Presvetog Trojstva u srijedu 18. listopada blagdan sv. Luke evanđelista, nebeskog zaštitnika društva.

20.10.2023. 20:10

U emisiji će se predstaviti Župa Presvetog Trojstva iz zagrebačke četvrti Prečko. Kardinal Franjo Šeper je 1966. godine izdao dekret o osnivanju nove župe u tadašnjem Novom Španskom. Svete Mise u početku su se slavile u kući Nikole Matošića, a 1976.