05.08.2019., 20:40
Izdvojeno 5.8.2019. - Angelus
angelus-17
55 min
05.08.2019., 20:40
- Materijalna dobra nam koriste, no samo ako ih međusobno dijelimo – rekao je papa Franjo prije molitve Anđeoskog pozdravljenja na Trgu svetoga Petra. Osvrnuo se na evanđelje nedjeljne liturgije koje počinje prizorom o čovjeku koji ustane iz mnoštva i traži Isusa da riješi pravno pitanje obiteljskog nasljeđa (Lk 12,13-21). No On se u odgovoru ne suočava s pitanjem, nego potiče da se držimo daleko od požude, to jest pohlepe za posjedovanjem.  
Repriza: idući dan u 14:00
angelus-17
16.06.2026. 20:10

Mnoštvo djece, obitelji te odgojitelja i učitelja okupilo se u Mariji Bistrici na još jednom hodočašću djece Zagrebačke nadbiskupije u Hrvatsko nacionalno svetište Majke Božje Bistričke. Svečanu euharistiju tom prigodom u crkvi na otvorenom bl. Alojzija Stepinca predslavio je mons.

15.06.2026. 20:10

U Dvorani sv. Ivana Pavla II. u Međugorju predstavljena je knjiga "Evo me" autorice Ksenije Abramović. Uz autoricu, o knjizi su govorili fra Jozo Grbeš i Miro Radalj, program je moderirao Vedran Vidović, ravnatelj Informativnog centra Mir Međugorje.

15.06.2026. 20:10

Iz godine u godinu primjećuje se da većina krizmanika nakon primitka sakramenta Svete potvrde prestaje dolaziti na Mise u svoje župe. Činjenica je to o kojoj se razgovara na više razina u Crkvi. Tema je to i emisije ''Izdvojeno'' čiji su gosti:

15.06.2026. 20:10

Duboko među švicarskim Alpama, daleko od Domovine, hrvatski iseljenici već desetljećima grade život, ali i čuvaju svoju vjeru, jezik i identitet. Važno mjesto okupljanja Hrvata u kantonu Graubünden je Hrvatska katolička misija koja povezuje različite generacije vjernika.

12.06.2026. 20:10

Knjiga ''Evo me'' nastavila je svoju turneju u gradu Sinju.