Primjećujemo kako ne samo djeca i mladi nego i odrasli sve više vremena provode pred ekranima, bilo da se zabavljaju na društvenim mrežama, igraju videoigre ili nešto treće. U emisiji razgovaramo o tome kako sve to utječe na našu psihu. Što trebamo poduzeti kad primijetimo da nam bliska osoba previše vremena provodi na društvenim mrežama? Treba li djeci braniti korištenje mobitela i sličnih uređaja? Naša gošća je Marija Mikulić, psihologinja i psihoterapeutkinja. Urednik i voditelj je Domagoj Trojanović.
55 min
09.12.2022., 20:05
Repriza:
Drugi dan u 14:00 i 05:30