IZDVOJENO

19.01.2023., 20:10
''Plavi ponedjeljak''
55 min
19.01.2023., 20:10

Treći ponedjeljak u siječnju naziva se ''Plavi ponedjeljak'' i proglašen je najdepresivnijim danom u godini. Ono što je činjenica jest podatak da u Hrvatskoj od depresije boluje oko 400 000 osoba. Emisija govori o prvim znakovima ove bolesti, razlici između depresije i anksioznosti, načinima izlječenja te prevenciji samoubojstva. O ovoj važnoj temi govori gošća, prof. dr. sc. Alma Mihaljević-Peleš, dr. med., specijalist psihijatar iz KBC-a Zagreb.

Repriza:
Drugi dan u 14:10 i 05:30
06.12.2019. 19:42

U crkvi svetog Jeronima u Rijeci obilježena je godišnjica smrti patera Mije Horvata, osebujnog i vrlo zapamćenog oca dominikanca.

https://youtu.be/1Ma0-g2oP_I

05.12.2019. 18:31

Biskupi Zagrebačke crkvene pokrajine održali su 45. redovno zasjedanje u Sisku.

05.12.2019. 18:36

Međunarodni dan osoba s invaliditetom i 11. godišnjicu djelovanja obilježila je Zaklada "Čujem, vjerujem, vidim".

05.12.2019. 18:41

Svečano je proslavljena 25. obljetnica Hrvatskog katoličkog društva medicinskih sestara i tehničara.

05.12.2019. 18:49

HNK u Splitu bilo je pretijesno za posjetitelje koji su htjeli sudjelovati u humanitarnom koncertu „Zovem prijatelje moje“.

https://youtu.be/dP_lLWPVhGU

04.12.2019. 18:57

Malena Marija Magdalena, šestogodišnja je djevojčica, koja boluje od dvije jako teške bolesti: SIOD (Schimke immuno osseous dysplasia, iznimno rijetka, genetska bolest bubrega), a osim rijetkog Schimke sindroma ima i akutnu limfoblastičnu leukemiju.

https://youtu.be/ZI_-DBbuoXI