Pratili smo 12. nacionalni susret štovatelja Božjeg milosrđa. Svečanu Euharistiju predslavio je mons. Franjo Komarica, banjolučki biskup u miru.
Pratili smo 12. nacionalni susret štovatelja Božjeg milosrđa. Svečanu Euharistiju predslavio je mons. Franjo Komarica, banjolučki biskup u miru.
Povodom svetkovine sv. Josipa, misno slavlje u Nacionalnom svetištu sv. Josipa u Karlovcu predslavio je zagrebački nadbiskup, mons. Dražen Kutleša.
Pohvale Gospi Sinjskoj i svetu Misu na Trgu dr. Franje Tuđmana predslavio je mons. Ranko Vidović, biskup hvarski.
Svetu Misu u bazilici sv. Antuna Padovanskog na Svetom Duhu u Zagrebu predslavio je fra Stjepan Brčina, OFMConv.
Imenovani banjolučki biskup Željko Majić zaređen je u banjolučkoj katedrali sv. Bonaventure tijekom euharistijskog slavlja.