IZDVOJENO

25.11.2022., 20:05
Tko su Marijine sestre čudotvorne medaljice?
55 min
25.11.2022., 20:05

Čudotvorna medaljica Blažene Djevice Marije dobro je poznata vjernicima. Gledatelji će imati priliku bolje upoznati i Družbu Marijinih sestara čudotvorne medaljice, žensku redovničku zajednicu nastalu u Sloveniji. Njihova je karizma, između ostalog, i širenje štovanja čudotvorne medaljice. U emisiji gostuju s. Jelica Jukić i s. Dragana Petrović, koje govore o povijesti te zajednice, ali i o njihovu poslanju danas. Urednik i voditelj emisije je Domagoj Trojanović.

Repriza:
Drugi dan u 14:00 i 05:30
05.11.2026. 20:10

U organizaciji zagrebačke Župe sv. Franje Ksaverskoga održano je predavanje o pastoralnoj konstituciji Drugog vatikanskog koncila o crkvi u suvremenom svijetu “Gaudium et spes”. Predavač je bio pročelnik katedre za moralnu teologiju zagrebačkog KBF-a, prof. Tonči Matulić.

24.11.2025. 20:10

Trećina učenika osmih razreda šalje seksualne sadržaje poznatim osobama pod ucjenom ili pritiskom, a svako treće dijete u osmom razredu prima seksualizirane poruke od osobe koju poznaje. Dio je to rezultata nacionalnog istraživanja koji su početkom ovog mjeseca predstavljeni javnosti. 

24.11.2025. 20:10

Zaklada “Biskup Josip Lang“ organizirala je humanitarni koncert na kojem je nastupio poznati autor i izvođač duhovne glazbe, dubrovački tenor Stijepo Gleđ Markos.

24.11.2025. 20:10

Zaklada “Biskup Josip Lang“ organizirala je humanitarni koncert na kojem je nastupio poznati autor i izvođač duhovne glazbe, dubrovački tenor Stijepo Gleđ Markos.

22.11.2025. 20:10

Dvodnevna duhovna konferencija za žene u braku pod nazivom ''Ružo otajstvena'' održana je u organizaciji istoimene udruge i Ureda za pastoral braka i obitelji Zagrebačke nadbiskupije.

22.11.2025. 20:10

Kocka, alkohol, različite droge samo su dio ovisnosti s kojima se susreće mnogo ljudi. O prevenciji ovisnosti, liječenju i rehabilitaciji govorilo se na konferenciji "Ovisnosti 360° – Od znanosti do zajednice", održanoj u Splitu.