Nikola Vlašić: "Molimo svi skupa. Bog nam je jako bitan"

Nikola Vlašić: "Molimo svi skupa. Bog nam je jako bitan"

Nakon pobjede Hrvatske nad Ganom rezultatom 2:1, Nikola Vlašić istaknuo je zajedništvo i atmosferu koja vlada među hrvatskim reprezentativcima.

Autor
Laduato/J.B.
Fotograf
Igor Kralj/PIXSELL
Objavljeno:
 
28.06.2026 09:43

 

Hrvatska nogometna reprezentacija sinoć je u posljednjoj utakmici grupne faze Svjetskog prvenstva rezultatom 2:1 slavila protiv reprezentacije Gane.

Strijelci za Hrvatsku bili su Petar Sučić i Nikola Vlašić.

U izjavi nakon utakmice za Hrvatsku radioteleviziju (HRT) Vlašić je komentirao pobjedu protiv Gane.

- Imamo odličan spoj iskustva i mladosti i mislim da najbolje dolazi. Odličan je osjećaj kad zabiješ. Bila je jako bitna pobjeda. Lijepo je zabiti gol, ali iskreno vam kažem da bi sve bilo isto da je bilo tko drugi zabio. Radi se o jednoj dobroj grupi igrača. Držimo se skupa. Molimo svi skupa. Bog nam je jako bitan u životu. Vidi se jedno veliko zajedništvo i osjećam da smo svi kao obitelj - rekao je Vlašić za HRT.

 

Jeste li ovaj mjesec uplatili za Laudato TV? Znate li da naš rad ovisi gotovo isključivo od donacija dobrih ljudi? Pridružite nam se u Klubu prijatelja!

Još iz rubrike: Aktualno

Još iz rubrike: