Istinito, lijepo i dobro
08.03.2019., 09:57
Nama je najljepše s Tobom biti, i spremni smo sve učiniti da nas sumnje i rastresenost ne odmaknu od Tebe, pa i postiti.
06.03.2019., 22:55
Ti nas najbolje poznaješ i znaš da
želimo ići s Tobom jer sve drugo je nevrijedno.
05.03.2019., 23:14
Molimo Te da nas u ovom vremenu korizme približiš k Sebi, da žarče
povjerujemo i prihvatimo riječi Evanđelja.
04.03.2019., 23:31
Iskustvo nam kaže oni koji su ostavili sve i krenuli za Tobom obiluju u svemu
pa i progonstvima poradi Tebe.
03.03.2019., 21:39
Žao nam je zbog
nepristojnosti u molitvi.
03.03.2019., 18:13
"Voliš li me zaista?"
Nisam mogao odgovoriti. Kako bih? Bilo mi je neugodno. Nisam imao opravdanje. Što sam mogao reći na sve ovo?
03.03.2019., 08:01
Gospodine, to ružno licemjerje
se i na nas hvata kao čičak.
02.03.2019., 08:20
'Pustite dječicu neka dolaze k meni, ne priječite im jer takvih je kraljevstvo Božje!'
01.03.2019., 08:09
'Je li mužu dopušteno otpustiti ženu?'