Međugorje: premijera dokumentarca o franjevcu koji je umro na glasu svetosti
Film donosi priču o svećeniku čiji su život, duhovno djelovanje i blizina ljudima ostavili dubok trag diljem svijeta.
Dokumentarni film „Slijedi me srcem“, djelo koje ekranizira život i djelovanje fra Slavka Barbarića, premijerno će se prikazati večeras u 20:45 u Dvorani sv. Ivana Pavla II. u Međugorju.
Film donosi priču o franjevcu čiji su život, duhovno djelovanje i blizina ljudima ostavili dubok trag diljem svijeta. Kroz svjedočanstva, arhivske snimke i sjećanja suvremenika, film prikazuje njegovu ostavštinu te poruke vjere, molitve i služenja koje i danas nadahnjuju mnoge.