Imotska obitelj Pivac sa zagrebačkom adresom novi su domaćini ''Blagoslovljenog teka''. Zorka i Ivica roditelji su osmero djece, čime svojim primjerom svjedoče što znači biti otvoren životu. U mlađim danima nisu u punini živjeli vjeru, ali kad je Zorka primila u ruke knjigu o don Boscu, dogodila se promjena u srcu i počeli su slijediti Krista i rasti u vjeri, a te vrijednosti danas prenose na svu svoju djecu. U ozračju Božića, obitelj Pivac priprema bogat blagdanski stol: juhu za predjelo, puricu s mlincima i francuskom salatom za glavno jelo te raspucance za desert.
50 min
29.12.2021., 21:05
Repriza: čet 13:00, uto 09:10; sub 17:00 sri 01:30, ned 03:50
Fotogalerija
05.03.2025. 21:00
U Soblincu pokraj Zagreba vrata svog doma otvaraju Vera i Ivan Kolega, roditelji četvero djece. Otvoreno govore o tome kako je Bog spasio Ivana iz vrtloga brojnih ovisnosti i time pripremio put za osnivanje njihove obitelji.
19.02.2025. 21:00
U Popovcu pored Zagreba ugostili su nas Ana i Tomislav Čunko, mladi bračni par, roditelji četvero djece. Govore je li bilo problema u dogovoru oko življenja predbračne čistoće, važnosti svete ispovijedi i krunice za njihov rast u vjeri.
05.02.2025. 21:00
Novi domaćini su Mirela i Ivan Miličević, roditelji Eve i Lene. Bliže se proslavi 18. godišnjice braka, a čak 8 godina živjeli su odvojeno jer je Ivan radio u Njemačkoj. Svjedoče o težini tog razdoblja i tome kako im je vjera pomogla da prebrode krize i izazove.
29.01.2025. 21:00
U Karlovcu vrata svog doma otvara nam Petra Vuković, mlada slastičarka koja dolazi iz velike obitelji u kojoj je najmlađa od sedmero djece. Svjedoči kako ju odgoj u vjeri nosi kroz životne izazove i zašto su joj roditelji uzor.
15.01.2025. 21:00
Rafo odlazi u dom Marijete Martić koja govori o svom putu odrastanja u katoličkoj obitelji, studiranju teologije, neživljenju vjere, odlasku u Ameriku, ulasku u new age duhovnost, beznađu, obraćenju i građenju svog identiteta žene u Kristu.
18.12.2024. 21:00
Katarina Zarinkijević i Cecilija Kolega volonterke su Marijinih obroka koje svjedoče zašto su se uključile u ovaj hvalevrijedan projekt i na koji način ih Marijini obroci osobno obogaćuju.