Jesam li svjestan da je Isusu stalo do toga da moj život bude plodan, da svojom ljubavlju čisti moje srce?
Jesam li svjestan da je Isusu stalo do toga da moj život bude plodan, da svojom ljubavlju čisti moje srce?
Posvijestimo si postojanje - ja postojim, ja živim i zahvalimo Bogu na daru života.
Započinjemo li molitvu rastrešeno ili smireno i koncetrirano?