13.02.2023., 20:10
25. obljetnica djelovanja Hrvatskoga katoličkog društva medicinskih sestara i tehničara
55 min
13.02.2023., 20:10

Na blagdan Majke Božje Lurdske obilježena je 25. godišnjica djelovanja Hrvatskog katoličkog društva medicinskih sestara i tehničara Podružnica Osijek. Misno slavlje u kapeli sv. Roka predslavio je đakovačko-osječki nadbiskup Đuro Hranić. Kazao je kako je ovaj događaj prilika da zajednički zahvale Bogu za mnogo toga dobroga što je nastalo, što se rađa i živi po djelovanju ovog društva. Podsjećajući na proglašenje dogme o bezgrješnom začeću Blažene Djevice Marije te tijek Njezinih ukazanja u Lurdu, u svojoj je propovijedi istaknuo važnost Marijine odluke staviti svoj život i svoju budućnost u Božje ruke.

Repriza: idući dan u 14:00
21.04.2020. 01:35

https://youtu.be/F_LpVDOjw1M

20.04.2020. 14:10

U studiju je vlč. dr. sc. Jakov Rađa, povjerenik za pastoral duhovnih zvanja i promicatelj kršćanskih poziva Zagrebačke nadbiskupije. U emisiju će se uključiti mons. Franjo Komarica, banjolučki biskup, p.

20.04.2020. 14:14

Pozvao je gledatelje da pomognu banjolučku biskupiju, jer su brojni kojima je ta pomoć potrebna!

&feature=youtu.be

20.04.2020. 14:17

Večeras se u emisiji Izdvojeno razgovaralo o Božjem milosrđu.

&feature=youtu.be

20.04.2020. 14:22

Tema emisije: Božje milosrđe.

&t=187s