10.02.2023., 20:10
Blagdan sv. Skolastike i Dan dječjeg vrtića ''Golubica''
55 min
10.02.2023., 20:10

Blagdan sv. Skolastike svečano je proslavljen u četvrtak 9. veljače kod zadarskih benediktinki Sv. Marije. Večernje misno slavlje u samostanskoj crkvi Sv. Marije u Zadru predslavio je o. Damjan Kružičević, OSB, benediktinac s Ćokovca.

Na blagdan sv. Skolastike ujedno se obilježava i Dan dječjeg vrtića ''Golubica'' koji djeluje u zgradi benediktinskog samostana Sv. Marije u središtu Zadra, čiji je osnivač samostan benediktinki Sv. Marije, a u toj zgradi nalazi se i Glazbena škola sv. Benedikta.

Stoga su se na misnom slavlju okupili roditelji i djeca iz vrtića ''Golubica'' koji radi svakog radnog dana od 7 do 17 sati, uz mogućnost dvaju dodatnih sati za dijete po potrebi roditelja. U dvjema vrtićkim skupinama sveukupno je do 45 djece. 

Repriza: idući dan u 14:00
18.04.2020. 01:01

Telefonski se javio fra Zdravko Tuba, župnik župe Uznesenja BDM, Molve, koji je najavio jubilarnu godina u Molvama - 550 godina od nastanka čudotvornog kipa MBM.

&feature=youtu.be

18.04.2020. 01:04

Iva Bardun, dirigentica ansambla Kolbe ispričala je kako ona sada u svojoj obitelji provodi vrijeme tijekom izolacije, kada nemaju mogućnosti održavati svoje redovite probe i predstave.

&feature=youtu.be

18.04.2020. 00:55

Don Dragan Filipović, župnik Župe sv. Franje u Čapljini, skladatelj i glazbeni pedagog, kojega mnogi od milja zovu hercegovačkim Mozarto nedavno je uglazbio pjesmu 'Proslavljen i čist' čije je stihove napisao dr. Jure Burić.

&feature=youtu.be

18.04.2020. 01:19

Uspješno je uklonjen vrh sjevernog tornja zagrebačke katedrale koji je teško oštećen u razornom potresu 22. ožujka. Sada slijedi spuštanje vrha tornja na zemlju.

18.04.2020. 00:56

U emisiji Izdvojeno telefonski je sudjelovao vlč. Ivan Lenić, župnik Župe i upravitelj Svetišta Gospe Brze Pomoći u Slavonskom Brodu.

&feature=youtu.be

18.04.2020. 01:23

Kao što ste vidjeli, uspjeli smo sve napraviti, što smo rekli. Mislim da eksplozija nije bila tako strašna, da se nije nitko prepao. Jedna je curica tu jučer sa Dolca plakala, 'joj nemojte mi da bude jaka eksplozija', a ja sam rekao da neće. Evo Bogu hvala i bl. Alojziju Stepincu i sv.