02.08.2022., 21:45
Drugi dan 33. Mladifesta u Međugorju
55 min
02.08.2022., 21:45

U Međugorju je u ponedjeljak započeo 33. Mladifest, Međunarodni molitveni susret koji je i ove godine okupio na tisuće mladih iz cijeloga svijeta. Prije Mise, na kojoj je koncelebriralo devet biskupa i nadbiskupa te čak 473 svećenika, održan je mimohod sa zastavama više od sedamdeset zemalja iz kojih su ove godine hodočasnici pristigli na Mladifest, a potom je poruku pape Franje sudionicima pročitao apostolski vizitator s posebnom ulogom za župu Međugorje, nadbiskup Aldo Cavalli.
''Učite od mene i naći ćete mir'' geslo je ovogodišnjeg Mladifesta, a upravo to geslo mladima je tumačio i papa Franjo te ih je pozvao da otvorena srca idu k Njemu, da uzmu Njegov jaram i uče od Njega.
 

Repriza: idući dan u 14:00
05.07.2025. 20:10

Povodom 1100. obljetnice krunidbe kralja Tomislava na Duvanjskom polju, u Tomislavgradu je održano svečano euharistijsko slavlje kojim je predsjedao vrhbosanski nadbiskup i predsjednik Biskupske konferencije BiH mons.

03.07.2025. 20:10

Uoči odlaska na Svjetsko prvenstvo u Singapur, dio ženske i muške hrvatske vaterpolske reprezentacije, zajedno s članovima stručnih stožera, sudjelovao je na prigodnom druženju s medijima.

02.07.2025. 20:10

U Centru pomirenja u Prozorju proslavljena je svetkovina Predragocjene Krvi Kristove. Svetu Misu, koja je započela svečanim unosom relikvije Krvi Kristove, predslavio je mons. Ivo Martinović, biskup požeški.

02.07.2025. 20:10

U prostoru RIT Croatia na zagrebačkom Bundeku započeo je peti Youth Business Camp. Više o naravi događaja, njegovim ciljevima i sudionicima rekao nam je sam organizator.

01.07.2025. 20:10

Zadarski nadbiskup Milan Zgrablić posvetio je novoizgrađenu župnu crkvu Rođenja Blažene Djevice Marije u Lisičiću koja se nalazi na području grada Benkovca.