19.11.2022., 20:05
Dvadeset godina "The Messengersa"
55 min
19.11.2022., 20:05

Velikih 20 godina postojanja na hrvatskoj glazbenoj duhovnoj sceni obilježio je gospel-sastav ''The Messengers'', koncertom u ispunjenoj dvorani Kazališta Komedija. Bila je to zaista večer prepuna dobre glazbe i pozitivnih emocija, što je, naglašavaju iz sastava, njihova misija još od samih početaka prije dva desetljeća.

Repriza:
idući dan u 14:00
26.07.2023. 22:05

Svečanom ceremonijom otvorene su jubilarne V.

26.07.2023. 22:05

U Međugorju je danas započeo 34.

26.07.2023. 22:05

Hrvatska biskupska konferencija iz I

26.07.2023. 22:05

Župna zaj

25.07.2023. 20:10

Svjetski dan djedova, baka i starijih osoba obilježen je diljem Đakovačko-osječke nadbiskupije. Tako je bilo je u čepinskim župama Uskrsnuća Kristova i Duha Svetoga. Župnik, vlč.

25.07.2023. 20:10

Franjo Biškup, Dragutin Bosnar, Alojzije Burja, Stjepan Čukman, Antun Motočić, Josip Pavlek i Ivan Topolnjak sedmorica su zlatomisnika koji su zajedno proslavili pola stoljeća svog svećeništva u Nacionalnom marijanskom svetištu u Mariji Bistrici.