06.02.2023., 20:10
Eho konferencija "ProBUDI" za mlade
55 min
06.02.2023., 20:10

Zajednica Eho organizirala je konferenciju za mlade  ''Probudi'' koja je bila namijenjena samo za srednjoškolce i studente. Sam naziv ovog događaja otkriva i koji je bilo glavni cilj. Program je započeo slavljenjem, a nakon toga mladi su mogli čuti svjedočanstva dvojice gostiju, jednog svećenika i jednog laika, koji su prisutnima pokušali približiti Boga, a sve na temelju vlastitih iskustava. 

Organizatori ističu kako živimo u vremenu društvenih mreža, svi nešto objavljuju, snimaju, kreiraju, dopiru do određenog broja ljudi. Već sada svaka osoba, posebno ona mlada, ima utjecaj na druge! Može biti nekome vođa, također treba donositi i velike odluke! Zbog svega ovoga potrebno je imati molitveni život i odnos s Bogom.

Repriza: idući dan u 14:00
21.03.2026. 20:10

Predstavljena je knjiga Joze Klarića-Klaje ‘Neka zori sjeme slobode’.

20.03.2026. 20:10

U tjednu kada slavimo zaštitnika Lijepe Naše, odlazimo u Župu sv. Josipa i Gospe Lurdske nastalu još u 18. stoljeću.

20.03.2026. 20:10

Premijerno je izvedena dramska predstava „Muka Kristova ili za koga je pravednik razapet“, autora Rajmunda Kuparea, u produkciji Dramske sekcije Hrvatskoga katoličkog sveučilišta.

20.03.2026. 20:10

U Nadbiskupskoj klasičnoj gimnaziji u Zagrebu uz blagdan sv. Josipa, koji je njen zaštitnik, proslavljen je i Dan škole. Tom je prigodom u sjemenišnoj crkvi Srca Isusova proslavljena euharistija. Predslavio ju je nadbiskup zagrebački, mons. Dražen Kutleša.

20.03.2026. 20:10

Bogat duhovni program okupio je brojne vjernike na 12. seminaru „Vatra“ u Slavonskom Brodu. Trodnevni je to susret u organizaciji Doma molitve. Kao dio katoličke karizmatske obnove, kažu, pokušavaju donijeti Boga onakav kakav je, prisutan i živ.