09.06.2021., 20:00
Ispovijed u Međugorju – poseban milosni događaj
55 min
09.06.2021., 20:00

Međugorje je dobilo nadimak 'velika svjetska ispovjedaonica'. Vjernici svjedoče milosnom trenutku kad su pred svećenikom u Međugorju ispovjedili svoje grijehe. Brojni govore o duhovnim i fizičkim ozdravljenjima, ali i svjedoče kako je ispovijed u Međugorju drukčija. Poznati međugorski ispovjednik, fra Tomislav Pervan, koji je u Međugorju prisutan od prvih dana ukazanja, gost je emisije 'Izdvojeno'. U emisiju će se uključiti i Velimir Bugarin, koji je sa skupinom hodočasnika iz Novog Travnika pet dana pješačio do Međugorja. Svoj redoviti duhovni komentar dat će i fra Jozo Zovko.

Repriza: idući dan u 14:00
05.11.2026. 20:10

U organizaciji zagrebačke Župe sv. Franje Ksaverskoga održano je predavanje o pastoralnoj konstituciji Drugog vatikanskog koncila o crkvi u suvremenom svijetu “Gaudium et spes”. Predavač je bio pročelnik katedre za moralnu teologiju zagrebačkog KBF-a, prof. Tonči Matulić.

15.12.2025. 20:10

U sjemenišnoj crkvi Srca Isusova održan je tradicionalni Advent na Šalati. Glavni organizator događaja bila je Nadbiskupska klasična gimnazija s pravom javnosti. Kao i prethodnih godina, koncert je imao dobrotvorni karakter.

15.12.2025. 20:10

Jedna od neizostavnih tema došašća je radost. U današnjoj emisiji predstavljamo jedan crkveni pokret, jednu zajednicu koja svjedoči radost kršćanske vjere: Kursiljo – mali tečaj radosnog kršćanstva. Možemo li svjedočiti radost života unatoč križu i patnji?

15.12.2025. 20:10

Novi prijevod Biblije na hrvatski standardni jezik svečano je predstavljen u foajeu Hrvatskog narodnog kazališta u Zagrebu.

13.12.2025. 20:10

Bistran Perica Novosel s jaslicama naziva ''Emanuel'' peti je put sudjelovao na međunarodnoj izložbi jaslica u Vatikanu. Ovo iznimno priznanje potvrđuje vrijednost i prepoznatljivost njegova dugogodišnjeg rada i stvaralaštva.

12.12.2025. 20:10

Vodimo vas u Župu sv. Ivana Krstitelja u Svetom Ivanu Zelini, čije se ime spominje još početkom 13. stoljeća. Tamo smo – s okupljenim mnoštvom župljana – sudjelovali na proslavi Mise zornice. Kako vjernici u Zelini doživljavaju svoju župu? Koliko ih je ona izgradila?