11.01.2021., 20:00
Je li posvojenje djece društveni tabu?
55 min
11.01.2021., 20:00

Tema večerašnje emisije bila je posvojenje djece. Pitanja o kojima se razgovaralo jesu: uvjeti da netko postane posvojitelj, aktualni zakonski okvir o posvojenju, borbe, pitanja i dvojbe s kojima se suočavaju bračni parovi koji se odluče na taj korak, i mnoga druga.  U emisiji su gostovale gospođa Vlasta Grgec-Petroci iz udruge 'Na drugi način' i majka dvoje posvojene djece, Gabrijela Halapa.
 

Repriza: idući dan u 14:00
01.07.2026. 20:10

Proslavljen je još jedan Papin dan. U dvorišnim prostorima Apostolske nuncijature u Zagrebu okupilo se mnoštvo biskupa, svećenika, redovnika i redovnica te drugih uzvanika. Na početku svečanog programa, prisutnima se obratio i novi nuncij, mons. Leopoldo Girelli.

01.07.2026. 20:10

Stigao je hrvatski prijevod prve enciklike Pape Lava XIV. „Magnifica humanitas“, odnosno „Veličanstveno čovještvo“, i to samo nešto više od mjesec dana nakon Papina predstavljanja u Vatikanu. Mons.

30.06.2026. 20:10

Mnoštvo hodočasnika svih generacija, a nadasve mladih, pohodilo je Sisak kako bi ispred Bazilike sv. Kvirina sudjelovali na još jednom – 8. Mladifestu Hrvatska.

29.06.2026. 20:10

Grad na Dunavu, simbol hrvatske snage, zajedništva i ponosa. Vukovar je mjesto koje čuva bogatu kulturnu baštinu, ali i trajno sjećanje na najteže trenutke novije hrvatske povijesti.

26.06.2026. 20:10

Posljednjeg petka u 9. sezoni emisije ''Izdvojeno'' pogledajte presjek svih naših ovogodišnjih reportaža iz hrvatskih župa. Iza nas su čak 33 različita portreta, na tisuće kilometara, sati i sati pripreme, snimanja, montaže...

26.06.2026. 20:10

Predstavljanje knjige ''Kontemplativne duhovne vježbe'' o. Franza Jalicsa, SJ, održalo se u Samostanu hercegovačkih franjevaca u Zagrebu.