19.02.2021., 20:00
Mladi i sami – kako pronaći životnog suputnika?
55 min
19.02.2021., 20:00

Kako pronaći pravu osobu s kojom ću podijeliti cijeli svoj život? Na što trebam posebno paziti? Jesam li možda previše izbirljiv ili možda tražim na krivim mjestima? Ovo su samo neka od pitanja na koja odgovaramo u emisiji 'Izdvojeno', u kojoj gostuje fra Vatroslav Frkin, poznati svećenik s gotovo 50 godina iskustva rada s parovima i samcima. Fra Vatroslav govori i o izazovima današnjeg braka, stvaranju čvrstih temelja i ispravnom hodanju mladih. Predstavljamo i internetsku stranicu: 'katSus', koja je osmišljena upravo za samce koji žele sklopiti brak. Urednik i voditelj emisije: Josip Bartulić. 

Repriza: idući dan u 14:00
14.03.2026. 20:10

Nebrojeno mnoštvo vjernika iz Hrvatske i inozemstva već je od ranoga jutra pristiglo u Nacionalno svetište sv. Josipa u Karlovcu, koje je proglašeno papinskom manjom bazilikom. Svatko je došao s nekom svojom nakanom, noseći snažnu emociju i ljubav prema Bogu i sv.

14.03.2026. 20:10

U organizaciji Udruge Logos i Hrvatskog centra za logoterapiju i egzistencijalnu analizu, u zagrebačkom naselju Voltino, održan je drugi stručni skup posvećen sinergiji logoterapije i pastoralnog rada.

13.03.2026. 20:10

Obilježen je Dan salezijanske obitelji i 150. obljetnica osnutka salezijanaca suradnika. Susret je okupio dvjestotinjak sudionika, a održan je u svetištu sv. Mati slobode na zagrebačkom Jarunu.

13.03.2026. 20:10

U emisiji gostuje mons. Salvatore Cordileone, nadbiskup San Francisca. Govorio je o tome kako je započeo svoj duhovni put, o tome na koji je način izbor pape Lava XIV.

12.03.2026. 20:10

U prigodi 24. obljetnice smrti sluge Božjeg kardinala Franje Kuharića, u zagrebačkoj katedrali slavljeno je svečano misno slavlje. Misi je prisustvovala i obitelj pokojnog kardinala. Kažu, bili su bliski jer je on živio sasvim jednim jednostavnim životom.