26.07.2022., 20:05
Opatija proslavila sv. Jakova, svog nebeskog zaštitnika
55 min
26.07.2022., 20:05

Grad Opatija i župa sv. Jakova apostola svečano su proslavili svog nebeskog zaštitnika, sv. Jakova, a ujedno i Dan grada. Središnje misno slavlje u župnoj crkvi predslavio je generalni vikar Riječke nadbiskupij, vlč. Mario Tomljanović, uz mnogobrojne svećenike. Misnom slavlju nazočili su gradonačelnik Opatije Fernando Kirigin sa zamjenicom Kristinom Đukić, predstavnici civilne vlasti, brojni župljani i hodočasnici.

Repriza: idući dan u 14:00
27.07.2023. 22:35

Drugi dan

26.07.2023. 22:05

Svečanom ceremonijom otvorene su jubilarne V.

26.07.2023. 22:05

U Međugorju je danas započeo 34.

26.07.2023. 22:05

Hrvatska biskupska konferencija iz I

26.07.2023. 22:05

Župna zaj

25.07.2023. 20:10

Svjetski dan djedova, baka i starijih osoba obilježen je diljem Đakovačko-osječke nadbiskupije. Tako je bilo je u čepinskim župama Uskrsnuća Kristova i Duha Svetoga. Župnik, vlč.