06.09.2022., 20:05
Početak nove nastavne godine u katoličkim školama Požeške biskupije
55 min
06.09.2022., 20:05

U ponedjeljak 5. rujna započela je nova nastavna godina u gimnazijama i katoličkim osnovnim školama Požeške biskupije. Na susretu s prvašićima i njihovim roditeljima bio je i biskup Antun Škvorčević te predstojnik Ureda Požeške biskupije za katoličke škole Ivica Žuljević. Upriličen je kratak prigodni program, u kojem je nastupio školski pjevački zbor, a učenici drugih razreda izveli su igrokaz. Potom su se učenicima i njihovim roditeljima obratili ravnatelji spomenutih škola, poželjevši im uspjeh u prvoj školskoj godini, a roditeljima dobru suradnju s učiteljima i drugim djelatnicima škole.

Repriza: idući dan u 14:00
26.05.2023. 20:10

Bratovština Marijanski zavjet za Domovinu neprofitna je udruga nastala 2015.

26.05.2023. 20:10

Emisija nas upoznaje s kapelom Presvetog Trojstva i kapelom Bezgrešnog začeća Blažene Djevice Marije u Rijeci.

25.05.2023. 20:10

Hrvatsko kulturno društvo ''Napredak'' ove godine obilježava 120 godina od svog osnutka. Povodom ove velike obljetnice održava se niz manifestacija u brojnim podružnicama ovog društva koje djeluje u osam zemalja svijeta.

25.05.2023. 20:10

Mons. Ivan Ćurić, đakovačko-osječki pomoćni biskup, blagoslovio je obnovljenu franjevačku crkvu Presvetog Trojstva u Slavonskom Brodu i posvetio novi oltar u koji su ugrađene relikvije bl. Miroslava Bulešića.

25.05.2023. 20:10

Zagrebačka Župa Majke Božje Lurdske i Udruga za očuvanje planeta ”I stvori Bog zemlju“ organizirale su tribinu o očuvanju bioraznolikosti u prirodi, u sklopu obilježavanja Tjedna Laudato Si, Međunarodnog dana biološke raznolikosti i Dana prirode u Republici Hrvatskoj.

25.05.2023. 20:10

''Zlatna Kraljica: Ukazanja Majke Božje u Roženici'' autora dr. Josipa Mužića predstavljena je u dvorani ''Vijenac'' Nadbiskupijskoga pastoralnoga instituta u Zagrebu.