20.06.2024., 20:10
Predstavljena knjiga ''Izbavi nas od straha i anksioznosti''
55 min
20.06.2024., 20:10

Na Fakultetu filozofije i religijskih znanosti u Zagrebu predstavljena je knjiga pod nazivom ''Izbavi nas od straha i anksioznosti'', autora p. Antuna Volenika. Pojmovi strah i ankzioznost, sadržani u naslovu knjige, sve su prisutniji u našem društvu, stoga nam ova vrijedna knjiga nudi raznovrsne strategije i metode koje nam pomažu ne samo razumjeti prirodu straha već ga i uspješno prevladati.

Repriza: idući dan u 14:00
08.12.2026. 20:10

Dokumentarni film ''Anđeo umirućih'' snimljen je prema knjizi 

17.01.2026. 20:10

U Gradskoj knjižnici i čitaonici u Vinkovcima predstavljen je knjižni prvijenac vlč. Ivana Benakovića - "Ranjeni čovjek". Knjiga kroz autorova osobna i duhovna promišljanja progovara o ranjenosti čovjeka i snazi riječi koja liječi i ozdravlja.

16.01.2026. 20:10

Povodom 34. obljetnice Međunarodnog priznanja Republike Hrvatske i Dana mirne reintegracije hrvatskog Podunavlja u crkvi sv. Marka na zagrebačkom Gornjem gradu svečanu Euharistiju slavio je vlč. Vladimir Magić.

16.01.2026. 20:10

„Beskompromisna politika katolika: principi o kojima se ne pregovara“ nova je knjiga u izdanju Glasa Koncila autora prof. dr. don Josipa Mužića.

16.01.2026. 20:10

Uoči dolaska Thomasa Schwartza, glavnog ravnatelja zaklade Renovabis Njemačke biskupske konferencije, u Zagreb, gdje će primiti počasni doktorat Hrvatskog katoličkog sveučilišta, donosimo razgovor o poslanju ove međunarodne karitativne organizacije.

16.01.2026. 20:10

Pred brojnim uzvanicima i visokim crkvenim dužnosnicima, Hrvatsko katoličko sveučilište dodijelilo je počasni doktorat dr. Thomasu Schwartzu, direktoru zaklade Renovabis Njemačke biskupske konferencije.