08.01.2025., 20:10
Samostan Betlehem proglašen kao osobito mjesto štovanja Djeteta Isusa
55 min
08.01.2025., 20:10

Na svetkovinu Bogojavljenja u samostanu Betlehem, sestara služavki Malog Isusa, u zagrebačkom Kraljevcu, obilježena su tri važna događaja. Prvi od njih je proglašavanje upravo ovog samostana osobitim mjestom štovanja Djeteta Isusa za Zagrebačku provinciju ove redovničke zajednice. Drugi važni događaj je blagoslov vanjske staze Puta Utjelovljenja, koji je postavljen u perivoju samostana. Uz navedene događaje Zlatni redovnički jubilej obilježile se sestre ove provincije: Domagoja Sopta i Vlatka Kovačić.

Repriza: idući dan u 14:00
18.04.2025. 20:10

 

Na Veliki petak sjećamo se Isusove muke i smrti. Na današnji dan Crkva ne slavi Svetu Misu. O otajstvu ovog velikog dana progovorio nam je svećenik Splitsko-makarske nadbiskupije, don Alojzije Bavčević.

18.04.2025. 20:10

Predstavljamo zagrebačku Župu sv. Petra i Pavla, Bešići, koja se smjestila podno Medvednice, a pripada naselju Gračani. Brojčano manja, ali snažno povezana zajednica vrijednih župljana ovdje pokreće brojne inicijative i održava bogatstvo pastoralnog života.

17.04.2025. 21:20

Misu posvete ulja na Veliki četvrtak u bogoslužnom prostoru bl. Alojzija Stepinca predslavio je zagrebački nadbiskup Dražen Kutleša.

17.04.2025. 21:20

Često u teškim trenutcima, nevoljama I bolestima zazivamo Božje ime, no često i zaboravljamo da ime svoga Stvoritelja ne bismo trebali izgovarati uzalud, u bilo kojoj situaciji. Kolika je jačina izgovorene riječi, pa onda i psovke?

16.04.2025. 20:10

U organizaciji Župe Gospe Brze pomoći i Grada Slavonskog Broda, održan je tradicionalni Domovinski križni put. Predvodio ga je župnik, vlč.

16.04.2025. 20:10

U Izdvojenom govorimo o molitvenoj inicijativi za nerođene ''40 dana za život'' koja se ove korizme prvi put održava u Mostaru.