25.07.2023., 20:10
Sedmorica svećenika proslavila Zlatnu misu u Mariji Bistrici
55 min
25.07.2023., 20:10

Franjo Biškup, Dragutin Bosnar, Alojzije Burja, Stjepan Čukman, Antun Motočić, Josip Pavlek i Ivan Topolnjak sedmorica su zlatomisnika koji su zajedno proslavili pola stoljeća svog svećeništva u Nacionalnom marijanskom svetištu u Mariji Bistrici. Misno slavlje predslavio je preč. Stjepan Čukman, a prigodnu propovijed uputio je mons. Zlatko Koren.

Repriza: idući dan u 14:00
11.02.2022. 20:05

Ispred zagrebačke katedrale održano je svečano euharistijsko slavlje na blagdan blaženog Alojzija Stepinca. Svetu Misu predslavio je kardinal Josip Bozanić.

11.02.2022. 20:05

Kardinal Antonio María Rouco Varela, madridski nadbiskup u miru, povodom predstavljanja knjiga o bosonogim karmelićankama – sv. Maloj Tereziji i sv. Maravillas od Isusa, posjetio je Hrvatsku.