25.07.2023., 20:10
Sedmorica svećenika proslavila Zlatnu misu u Mariji Bistrici
55 min
25.07.2023., 20:10

Franjo Biškup, Dragutin Bosnar, Alojzije Burja, Stjepan Čukman, Antun Motočić, Josip Pavlek i Ivan Topolnjak sedmorica su zlatomisnika koji su zajedno proslavili pola stoljeća svog svećeništva u Nacionalnom marijanskom svetištu u Mariji Bistrici. Misno slavlje predslavio je preč. Stjepan Čukman, a prigodnu propovijed uputio je mons. Zlatko Koren.

Repriza: idući dan u 14:00
09.12.2021. 20:05

Okrugli stol na temu ‘'Novi dom – prevencija institucionalizacije ovisnika’' održan je povodom mjeseca borbe protiv ovisnosti koji se obilježava od 15. studenog do 15. prosinca.

09.12.2021. 20:05

Misnim slavljem, koje je predslavio zagrebački pomoćni biskup Mijo Gorski, u srijedu 8.

09.12.2021. 20:05

Volontiranje je najveća snaga koja doprinosi razvoju i promjenama u društvu, a volonteri darivanjem svojeg vremena, znanja i iskustva, doprinose razvoju zajednice u kojoj djeluju, ali i društva u cjelini. Stoga je Centar za duhovnost i kulturu ''Ignacije'', apostolsko d

08.12.2021. 20:05

Uoči svetkovine Bezgrješnog začeća Blažene Djevice Marije, u župnoj crkvi sv.