24.05.2025., 20:10
Svečano obilježena 25. obljetnica osnutka Gospićko-senjske biskupije
55 min
24.05.2025., 20:10

Srebrni jubilej, 25. obljetnica osnivanja Gospićko-senjske biskupije, proslavljena je svečanim euharistijskim slavljem koje je, u zajedništvu hrvatskih biskupa, svećenika i vjernika, u parku Biskupskog ordinarijata u Gospiću, predslavio nadbiskup zagrebački Dražen Kutleša.

Repriza: idući dan u 14:00
Fotogalerija
20.04.2020. 14:10

U studiju je vlč. dr. sc. Jakov Rađa, povjerenik za pastoral duhovnih zvanja i promicatelj kršćanskih poziva Zagrebačke nadbiskupije. U emisiju će se uključiti mons. Franjo Komarica, banjolučki biskup, p.

20.04.2020. 14:14

Pozvao je gledatelje da pomognu banjolučku biskupiju, jer su brojni kojima je ta pomoć potrebna!

&feature=youtu.be

20.04.2020. 14:17

Večeras se u emisiji Izdvojeno razgovaralo o Božjem milosrđu.

&feature=youtu.be

20.04.2020. 14:22

Tema emisije: Božje milosrđe.

&t=187s

 

19.04.2020. 11:19

Jedan od gostiju emisije Izdvojeno bio je i Mijo Barada, vjernik laik, organizator molitvenih i duhovnih seminara.