24.05.2025., 20:10
Svečano obilježena 25. obljetnica osnutka Gospićko-senjske biskupije
55 min
24.05.2025., 20:10

Srebrni jubilej, 25. obljetnica osnivanja Gospićko-senjske biskupije, proslavljena je svečanim euharistijskim slavljem koje je, u zajedništvu hrvatskih biskupa, svećenika i vjernika, u parku Biskupskog ordinarijata u Gospiću, predslavio nadbiskup zagrebački Dražen Kutleša.

Repriza: idući dan u 14:00
Fotogalerija
13.02.2020. 19:02

'Snovopriča o životu Petra Barbarića' životna je priča o Slugi Božjem, koji je u 23. godini umro na glasu svetosti.

12.02.2020. 19:35

Župa Gospe Lurdske u Zagrebu proslavila je blagdan svoje zaštitnice.

12.02.2020. 19:02

Blagdan Gospe Lurdske i Svjetski dan bolesnika svečano je obilježen u kapucinskoj crkvi svetog Jakova u Osijeku.

https://youtu.be/9_etiC30ROw

12.02.2020. 19:29

U katehezi tijekom opće audijencije papa Franjo je govorio o drugom Blaženstvu: 'Blago siromašnima, oni će se utješiti'.

11.02.2020. 19:23

Predsjednik Odbora HBK za pastoral djelatnika u zdravstvu, biskup krčki, Ivica Petanjak objavio je poruku za Svjetski dan bolesnika.

11.02.2020. 20:17

Svečanim euharistijskim slavljem u zagrebačkoj prvostolnici proslavljeno je Stepinčevo.

https://youtu.be/_08zNZwSnrY