10.03.2023., 20:10
Svjedočanstvo Tadije Arbanasa (konferencija "Budi muškarac")
55 min
10.03.2023., 20:10

U tijeku su prijave za sudjelovanje na četvrtoj konferenciji katoličkih muškaraca "Budi muškarac" koja će se održati 29. i 30. travnja u Pastoralnom centru u Lovranu. Na toj konferenciji pod geslom "Blago čistima srcem, oni će Boga gledati" predavači će govoriti o temama važnima za život katoličkog muškarca. To su: duhovna formacija, duhovni boj, razlučivanje životnog poziva, predbračna i bračna čistoća, ljubav i poštovanje u vezi i braku, odgoj djece, poduzetništvo i dr. Dodatne informacije za prijavu potražite na stranici www.budimuskarac.com 

Kao poticaj za prijavu na tu konferenciju donosimo vam svjedočanstvo muškarca koji se trudi oživotvoriti sve navedene vrijednosti. To je angažirani vjernik laik iz zadarske župe sv. Petra apostola - Tadija Arbanas.

budi muškarac

Repriza: idući dan u 14:00
08.07.2025. 20:10

Nevini krik Dive Grabovčeve i danas odjekuje Vran planinom. Prolila je mučeničku krv, ugašen je nevin život, ali njeno svjedočanstvo živi i danas.

08.07.2025. 20:10

LADO na Mažurancu, festivalski projekt jedinog profesionalnog nacionalnog Ansambla, doživio je svoje peto izdanje, u Ladovoj plesnoj dvorani.

07.07.2025. 20:10

Povijesni koncert Marka Perkovića Thompsona, za koji je već prvog dana prodaje rasprodano više od 280 000 ulaznica, održan je na zagrebačkom Hipodromu. Time je postavljen svjetski rekord po broju prodanih ulaznica u jednom danu za događaj s naplatom ulaza.

05.07.2025. 20:10

Povodom 1100. obljetnice krunidbe kralja Tomislava na Duvanjskom polju, u Tomislavgradu je održano svečano euharistijsko slavlje koje je predslavio vrhbosanski nadbiskup i predsjednik Biskupske konferencije BiH, mons.

04.07.2025. 20:10

Nakladnička kuća Verbum predstavila je knjigu ''Skriveni princ'', povijesni roman smješten u biblijska vremena, koji nas vodi u drevni Babilon i Perziju. Glavna junakinja Keren, mlada i obrazovana Židovka, služi u domu proroka Daniela.

03.07.2025. 20:10

Uoči odlaska na Svjetsko prvenstvo u Singapur, dio ženske i muške hrvatske vaterpolske reprezentacije, zajedno s članovima stručnih stožera, sudjelovao je na prigodnom druženju s medijima.