07.04.2026., 20:10
Zašto su važni susreti mladih i koji su njihovi plodovi?
55 min
07.04.2026., 20:10

Pred nama su dva susreta mladih – jedan važan za Varaždinu biskupiju, a jedan za Požešku, koji je i od nacionalne važnosti za pastoral mladih. Prvi je susret krizmanika i mladih Varaždinske biskupije koji će se održati 11. travnja u Ludbregu, a drugi je SHKM u Požegi koji će se održati 2. i 3. svibnja. Ova dva susreta međusobno su povezana. O važnosti održavanja ovakvih susreta, kao i o njihovim plodovima, govore naša dva gosta iz pastorala mladih: vlč. Matija Filipović, predstojnik Ureda za mlade Varaždinske biskupije; vlč. Marijan Pavelić, povjerenik za pastoral mladih Požeške biskupije.

Repriza: idući dan u 14:00
15.08.2026. 20:10

 

Mnoštvo hodočasnika iz raznih dijelova Hrvatske, ali i Europe, pohodilo je Sinj – kako bi ondje – u zajedništvu s biskupom, svećenicima te okupljenim vjerničkim pukom – proslavili svetkovinu Velike Gospe.

14.08.2026. 20:10

Perica Novosel, hrvatski umjetnik osobito prepoznatljiv po izradi jaslica, kroz mjesec kolovoz u prostorijama Centra za posjetitelje Medvedgrad održava novu izložbu. Ovoga puta u središtu su: krunice.

13.08.2026. 20:10

Mnoštvo ljudi okupilo se na humanitarnom duhovnom koncertu ''Pod zvijezdama svetog Roka'' u vrtu svetog Franje, pod okriljem virovitičke Župe sv. Roka.

11.08.2026. 20:10

Zagrebačke klarise proslavile su svoju utemeljiteljicu i zaštitnicu, sv.

10.08.2026. 20:10

Župna svetkovina završena je zavjetnom procesijom te štovanjem relikvija sv. Dominika. Svetu Misu glazbeno su animirali članovi zbora ''Sveti Dominik'', pod orguljaškom pratnjom Marka Maleka-Solgata.