Svi mi u sebi nosimo duboku prazninu. Samo ako na trenutak podrobnije zastanemo, moći ćemo živo osjetiti žeđ svoje duše. Tu žeđ može napojiti jedino Nebeski Otac.
Svi mi u sebi nosimo duboku prazninu. Samo ako na trenutak podrobnije zastanemo, moći ćemo živo osjetiti žeđ svoje duše. Tu žeđ može napojiti jedino Nebeski Otac.
Kakve plodove donosimo? Dopuštamo li Duhu Svetom da djeluje u našim životima?
Ima li u mome srcu želje da služim i darujem se?
Očajavam li zbog padova nakon što donesem neku odluku?
Nedjelja je, zastani na trenutak i pogledaj gdje te Bog čeka.