Budimo iskreni prema sebi i odgovorimo si na pitanje: „Kako se osjećam dok se moje druženje s prijateljom ili prijateljicom zasniva na ogovaranju?“
Jesmo li tada uistinu radosni i ispunjeni ili u sebi osjećamo nemir i gorčinu?
Budimo iskreni prema sebi i odgovorimo si na pitanje: „Kako se osjećam dok se moje druženje s prijateljom ili prijateljicom zasniva na ogovaranju?“
Jesmo li tada uistinu radosni i ispunjeni ili u sebi osjećamo nemir i gorčinu?
Otvorimo se i danas prijateljstvu s Božjom riječju.
Slušajmo poticajne riječi našega Gospodina Isusa Krista.
Gospodine, pomozi nam da svakodnevicu i ljude promatramo na dublji način.
Krist želi da ljepotu Njegova stvaranja spozna svaki čovjek.
Isus nas kroz svoju riječ poziva na duboko prijateljstvo ❤