Budimo iskreni prema sebi i odgovorimo si na pitanje: „Kako se osjećam dok se moje druženje s prijateljom ili prijateljicom zasniva na ogovaranju?“
Jesmo li tada uistinu radosni i ispunjeni ili u sebi osjećamo nemir i gorčinu?
Budimo iskreni prema sebi i odgovorimo si na pitanje: „Kako se osjećam dok se moje druženje s prijateljom ili prijateljicom zasniva na ogovaranju?“
Jesmo li tada uistinu radosni i ispunjeni ili u sebi osjećamo nemir i gorčinu?
Prijatelju, na čemu gradiš svoj život? Ima li u njemu Boga? Život bez Boga je poput kuće građene na pijesku – nestabilan i prolazan. Zato, dragi prijatelju, budi kao dijete koje s povjerenjem gleda na svog Oca. Izgradi svoj život na čvrstom temelju!
Dragi prijatelju ne zaboravi da te Bog nikada neće napustiti! Iako nam ponekad može izgledati kao da je daleko, no On je uvijek uz tebe. Ti si Njegovo ljubljeno dijete na koje on pazi uvijek.