Dopustimo Gospodinu da nas izgrađuje kroz suhoću. I kad ništa ne osjećamo, ostanimo vjerni u malome, amen!
Dopustimo Gospodinu da nas izgrađuje kroz suhoću. I kad ništa ne osjećamo, ostanimo vjerni u malome, amen!
Nedjelja je, zastani na trenutak i pogledaj gdje te Bog čeka.
Dopuštamo li Duhu Svetome da nas oblikuje?
Koliko često zaboravljam na bližnje svoje?