"Sin Čovječji nije došao da bude služen, nego da služi" (Mk 10,45). I onda kad se osjećam slab i nemoćan, mogu služiti drugima! Kako nas podsjeća Petar Ivan: svoju bol prikaži za duše u čistilištu – to je predivna gesta ljubavi.
"Sin Čovječji nije došao da bude služen, nego da služi" (Mk 10,45). I onda kad se osjećam slab i nemoćan, mogu služiti drugima! Kako nas podsjeća Petar Ivan: svoju bol prikaži za duše u čistilištu – to je predivna gesta ljubavi.
“Učimo ljubiti i činiti dobra djela u skrovitosti.”
Otac nebeski prisutan je i djeluje čak i onda kada ne osjećamo Njegovu prisutnost — kada smo u stanju najveće suhoće.
Providnost nebeskoga Oca brine se za svakoga od nas.