"Sin Čovječji nije došao da bude služen, nego da služi" (Mk 10,45). I onda kad se osjećam slab i nemoćan, mogu služiti drugima! Kako nas podsjeća Petar Ivan: svoju bol prikaži za duše u čistilištu – to je predivna gesta ljubavi.
"Sin Čovječji nije došao da bude služen, nego da služi" (Mk 10,45). I onda kad se osjećam slab i nemoćan, mogu služiti drugima! Kako nas podsjeća Petar Ivan: svoju bol prikaži za duše u čistilištu – to je predivna gesta ljubavi.
"Otac koji prebiva u meni čini djela svoja." (Iv 14,10)
Isus nam jasno i snažno progovara o predivnoj istini: Otac nebeski prebiva u tebi i meni.
Sve što imam, dar je Tvoje providnosti!
Ako mogu primjetiti svoju bol, zašto ne primjećujem bol drugoga?