Nemojmo pristupati Isusu dvolično. Ako u sebi nosimo neke negativne osjećaje, dođimo mu s tim i takvi. Nemojmo potiskivati svoje pravo stanje i pred Njim glumiti pobožnost i svetost. Dođimo u istini i bit ćemo slobodni.
Nemojmo pristupati Isusu dvolično. Ako u sebi nosimo neke negativne osjećaje, dođimo mu s tim i takvi. Nemojmo potiskivati svoje pravo stanje i pred Njim glumiti pobožnost i svetost. Dođimo u istini i bit ćemo slobodni.
"Onoga tko dođe k meni neću izbaciti" (Iv 6,37). Čuvajmo ove Isusove riječi u tjednu koji je pred nama. Dopustimo da nas Gospodin vodi.
Ne budi zagledan u svoj grijeh, već u Božje Milosrđe koje je neiscrpno.
A kako me danas Božja Riječ dotaknula? Što mi je ostalo u srcu?
Rastimo u poniznosti, ljubavi i dobroti. Rastimo u krepostima!