Svi mi u sebi nosimo duboku prazninu. Samo ako na trenutak podrobnije zastanemo, moći ćemo živo osjetiti žeđ svoje duše. Tu žeđ može napojiti jedino Nebeski Otac.
Svi mi u sebi nosimo duboku prazninu. Samo ako na trenutak podrobnije zastanemo, moći ćemo živo osjetiti žeđ svoje duše. Tu žeđ može napojiti jedino Nebeski Otac.
Kako živim svoj život? Primjećujem li Božje djelovanje u svakodnevici?
Koja je volja Božja za moj život?
U današnjem danu živimo od Gospodinove riječi i po Riječi koja nam utjelovljena dolazi.
Imam li pouzdanja da, unatoč svemu, Bog vodi moj život?
Tek kada je moje srce uronjeno u Božju ljubav, postajem sposoban ljubiti.
Kada životnu patnju krenemo proživljavati s Bogom, ona može biti veliki blagoslov.