Svi mi u sebi nosimo duboku prazninu. Samo ako na trenutak podrobnije zastanemo, moći ćemo živo osjetiti žeđ svoje duše. Tu žeđ može napojiti jedino Nebeski Otac.
Svi mi u sebi nosimo duboku prazninu. Samo ako na trenutak podrobnije zastanemo, moći ćemo živo osjetiti žeđ svoje duše. Tu žeđ može napojiti jedino Nebeski Otac.
A kako me danas Božja Riječ dotaknula? Što mi je ostalo u srcu?
Rastimo u poniznosti, ljubavi i dobroti. Rastimo u krepostima!
Nebeski Otac se zauzima za nas, pruža nam svoju blizinu i daje nam svoju zaštitu.
Bog se zauzima za nas, nema razloga za brigu.