16.03.2025., 09:00
"Učitelju, dobro nam je ovdje biti" (1)
5 min
16.03.2025., 09:00

Svi mi u sebi nosimo duboku prazninu. Samo ako na trenutak podrobnije zastanemo, moći ćemo živo osjetiti žeđ svoje duše. Tu žeđ može napojiti jedino Nebeski Otac.

Repriza:

Svaki put kada se sprijateljujemo s Riječju i otvaramo joj svoje srce, kada imamo povjerenja u Evanđelje, dopuštamo Duhu Svetome da djeluje u našem životu.