22.03.2025., 09:00
"Učitelju, dobro nam je ovdje biti" (7)
5 min
22.03.2025., 09:00

Koliko je lijepo kada imamo zahvalno srce! Budimo i dalje zahvalni prema Isusu jer nas toliko ljubi!

Repriza:

Svaki put kada se sprijateljujemo s Riječju i otvaramo joj svoje srce, kada imamo povjerenja u Evanđelje, dopuštamo Duhu Svetome da djeluje u našem životu.