Sigurno u našim životima postoji osoba koja nam je bila kao dar od Boga. Zahvalite dragome Bogu na njoj.
Sigurno u našim životima postoji osoba koja nam je bila kao dar od Boga. Zahvalite dragome Bogu na njoj.
Tek kada je moje srce uronjeno u Božju ljubav, postajem sposoban ljubiti.
Kada životnu patnju krenemo proživljavati s Bogom, ona može biti veliki blagoslov.
Kakve plodove donosimo? Dopuštamo li Duhu Svetom da djeluje u našim životima?
Ima li u mome srcu želje da služim i darujem se?
Očajavam li zbog padova nakon što donesem neku odluku?